Hotel dla małych psów

Miejsce pobytu dla najmniejszych czworonogów

Psom małych ras należy poświęcić tak samo dużo uwagi, jak innym rasom. Krążąca opinia o tym, że są mniej wymagające jest błędna. Są to bez dwóch zdań psy, które chcemy przytulać i spędzać z nimi czas na kanapie, jednak one również potrzebują szkolenia, które świetnie wpłynie na ich psią psychikę.

Stworzone do zadań specjalnych

Wszystkie małe rasy zostały stworzone do konkretnych celów. Yorkshire terrier, czy maltańczyk wykorzystywane były m.in. do tępienia małych gryzoni, dlatego też mają wykształcony instynkt łowiecki, o który trzeba zadbać. Często też z małymi psami bardzo rzadko się spaceruje, martwiąc się o to, że szybko się męczą lub po prostu tego nie potrzebują, bądź nie szkoli, uważając je za idealne przytulanki. To błąd! Wszystkie psy, czy małe, czy duże mają potrzeby gatunkowe, których zaniechanie może wpędzić psa w problemy behawioralne. Dodatkowo rozpieszczenie może przysporzyć sporo problemów dla właściciela, gdyż pies może zacząć wymuszać, szczekać, a nawet warczeć i gryźć.

Zadbaj o pieskie potrzeby

Taki pies również potrzebuje szkolenia, nauki posłuszeństwa i pracy z człowiekiem. York nie różni się od owczarka niemieckiego i także ma zarówno potrzeby fizjologiczne, które powinien załatwiać na zewnątrz, jak i np. potrzebę węszenia. Wyjście na spacer raz dziennie na 5-10 min niestety nie zaspokoi tych potrzeb, o czym warto pamiętać! Budowanie prawidłowej relacji oraz nakreślenie zasad domu sprawi, że buldog francuski, yorkshire terrier, chihuahua czy maltańczyk będzie doskonałym kompanem nie tylko do przytulania.

Hotel dla małego psa

W naszym hotelu w Poznaniu Twój mały pies otrzyma najlepszą opiekę i będzie czuł się, jak u siebie w domu. Nasi opiekunowie zadbają o wszystkie jego potrzeby, a spotkania z behawiorystą wzmocnią jego psychikę. Nasz kompleks jest doskonale przystosowany do przyjmowania małych psów. Nasz duży, zielony teren jest doskonale ogrodzony i zabezpieczony. Twój pupil będzie spędzał czas radośnie na dworze oraz kilka razy dziennie na spacerach. Będzie zaspokajał swoją potrzebę węszenia. Nasi opiekunowie nie zapomną także o potrzebie głaskania, tulenia i pieszczot. Zadbamy o Twojego pupila z największą troską. Twój pies po pobycie w naszych hotelu dla małych psów w Poznaniu wróci do domu wypoczęty, zadowolony i szczęśliwy.