Hotel dla dużych psów – z ogrodem!

Hotel dla psów, z ogrodem!

Pies to doskonały przyjaciel człowieka. Wie o tym każdy, kto posiada psa w swoim domu. Potrzeby małych i dużych psów są podobne, jednak duży pies jest po prostu większy, co nie jest bez znaczenia. Duże psy najczęściej potrzebują sporo ruchu i sporo przestrzeni, aby czuć się dobrze i swobodnie.

Niezwykle aktywni

Duże psy charakteryzują się siłą, wielkim oddaniem, witalnością oraz sporą wytrzymałością. Duże psy są niezwykle aktywne, a współpraca z człowiekiem daje im wiele przyjemności. Często duże rasy psów pełniły i pełnią nadal funkcje pasterskie, sportowe i myśliwskie, ratownicze oraz obronne i stróżujące. Każdy z tych psów będzie miał nieco inny charakter i nieco inne potrzeby indywidualne, jednak szkielet pozostaje zawsze ten sam. Wszystkie psy potrzebują szkolenia, pracy z człowiekiem oraz nauki posłuszeństwa. Wszystkie psy posiadają także potrzeby gatunkowe, których niespełnienie może powodować problemy behawioralne. Psy dużych ras mają ponadto wysokie zapotrzebowanie na energię, na co duży wpływ mają warunki klimatyczne, rodzaj i intensywność wysiłku oraz specyficzne cechy rasowe.

Daj psu swobodę

Duży pies potrzebuje bardzo dużo przestrzeni. Jeżeli pies nie ma odpowiednio dużo swobody w domu, należy jak najczęściej wychodzić z nim na spacer, aby mógł się wybiegać. Warto raz na jakiś czas zabierać go również do lasu lub rozległych, otwartych przestrzeni, by mógł rozwijać swoje podstawowe potrzeby i instynkty. Psy pasterskie świetnie będą się czuły na rozległej łące, gdzie dodatkowo będą mogły 'zaganiać’ ludzi do swojej gromady. Psy sportowe i myśliwskie z kolei będą mogły się wybiegać, poprawić swoją wydolność i kondycję oraz szkolić swoje umiejętności łowieckie. Zaspokojenie wszystkich potrzeb sprawi, że owczarek niemiecki, chart, czy bernardyn będzie szczęśliwym kompanem przez wiele lat.

Hotel dla dużego psa

Dużym psom zapewniamy doskonałą opiekę oraz poczucie bezpieczeństwa i spełnienia. Posiadamy wielki ogród, w którym Twój pies będzie mógł biegać, skakać, machać ogonem i bawić się z innymi psami bez obawy o to, że coś zostanie zniszczone, zepsute lub potrącone. Hotel z ogromnym ogrodem to idealne rozwiązanie dla tego typu psów. Oczywiście cały teren jest ogrodzony i doskonale zabezpieczony. Nawet psy, które wysoko skaczą lub lubią robić naprawdę głębokie podkopy nie wydostaną się na zewnątrz. Nie będą zresztą miały takich chęci, gdyż psie towarzystwo oraz towarzystwo naszych opiekunów i behawiorysty zapewni Twojemu pupilowi godziny rozrywki, co jednocześnie doskonale wpłynie na jego psią psychikę. Po pobycie w naszym hotelu dla dużych psów w Poznaniu Twój pupil wróci do domu zadowolony, usatysfakcjonowany oraz szczęśliwy.