Hotel dla psów – Poznań i okolice – Wielkopolska

Dobry hotel dla psów w okolicach Poznania

Rozłąka jest trudna i dla Ciebie i dla Twojego czworonoga, jednak czasem nie ma innego wyjścia. Nie wiesz gdzie zostawić psa w Wielkopolsce i okolicach pod swoją nieobecność? Zastanawiasz się, czy lepiej jako opiekuni sprawdzą się znajomi, czy sąsiadka? Najlepiej zostawić swojego pupila w przeznaczonej do tego placówce. Hotel dla psów to niesamowite miejsce na ziemi, gdzie Twój pies będzie czuł się, jak u siebie w domu. Nasz wykwalifikowana kadra to idealni opiekunowie dla Twojego pupila, a nasz ogromny ogród wprost nie może się doczekać nowych gości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W ramach pobytu zapewniamy codzienną pielęgnację Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy tu dla Ciebie i Twojego pupila! Skorzystaj z formularza kontaktowego, napisz lub zadzwoń! Z wielką chęcią odpowiemy na każde pytanie oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Popularność hoteli dla psów

Nic dziwnego, że hotele dla psów i hotele dla zwierząt zyskują z roku na rok coraz większą popularność. Świadczy to też o tym, że właściciele coraz bardziej świadomie traktują posiadanie i wychowywanie psa. Pozostawienie psa u znajomych, czy rodziny ma więcej minusów i plusów. Często boimy się, że pies pozostawiony sam sobie wpadnie w depresję i wielką tęsknotę za swoim właścicielem. To błąd! Pies owszem zauważa, że został sam, ale szybko się przyzwyczaja do nowej sytuacji, o ile nadal zaspokajane są jego podstawowe potrzeby gatunkowe. Najważniejsze jest, aby zadbać o spełnienie tych potrzeb. Rodzina lub znajomi bardzo często nie mają tyle wolnego czasu, aby kilka razy dziennie wychodzić na długie spacery. Nie mają też czasem warunków lokalowych, aby pies czuł się w nich swobodnie i bezpiecznie. W takich miejscach często mogą znajdować się także inne zwierzęta, które nie są otwarte na socjalizację i mogą wpływać negatywnie na psychikę Twojego psa. Rozwiązaniem jest hotel dla psów, gdzie do dyspozycji jest nie tylko fachowa kadra przez 24h na dobę, która wie, jak postępować z psami, ale zwykle są to piękne, rozległe kompleksy poza ścisłym centrum miasta i codziennym ruchem drogowym, gdzie Twój pies może wypocząć tak samo, jak i Ty wypoczywasz pod jego nieobecność.

hotel dla psów cennik

Idealny hotel dla psa

Jesteś mieszkańcem Wielkopolski? Potrzebujesz najlepszego hotelu dla psa w Poznaniu lub okolicach? Jesteśmy obiektem, którego szukasz! Zapewnimy Twojemu pupilowi najlepszą opiekę, a po powrocie do domu będzie zadowolony, usatysfakcjonowany oraz szczęśliwy. Nasi opiekunowie i behawiorystą zadbają o spełnienie wszystkich potrzeb gatunkowych Twojego czworonoga. Posiadasz małego psa? Twój pies jest agresywny i nie wiesz, gdzie mógłbyś go zostawić? Jesteś właścicielem dużego psa i niestety nie możesz zabrać go ze sobą na wakacje? Nic trudnego! Kochamy wszystkie czworonogi, a opieka nad nimi to nasza największa pasja. Nasz hotel dla psów posiada wielki ogród, w którym Twój pupil będzie mógł się bawić godzinami, a przy okazji socjalizować z innymi psami. Twój pies jest z natury samotnikiem? Nie martw się! W naszym hotelu jest też miejsce do spokojnego odpoczynku. Każdy z psów posiada własne pomieszczenie, w którym może odpoczywać po całodniowych zabawach lub porze karmienia oraz które na czas pobytu staje się jego domem. Psy, jeżeli tylko mają na to ochotę, otrzymują masę pieszczot. Codziennie zapewniamy 2-3 spacery oraz staramy się każdego dnia dbać o pielęgnację naszych gości.

Przygotowanie psa do pobytu w hotelu

Zastanawiasz się, jak wybrać dobry hotel dla psa? Po znalezieniu kilku hoteli dla psów w Wielkopolsce warto wybrać się i zobaczyć obiekt osobiście. Warto, aby hotel był jak najbliżej miejsca zamieszkania, dzięki temu pies będzie kojarzył otoczenie podczas spacerów, ale nie jest to rzecz, która jest obowiązkowa. Najważniejsze, aby hotel wzbudzał zaufanie Twoje i Twojego pupila. Należy na tydzień lub dwa tygodnie przed oddaniem psa do hotelu pojechać do placówki i zobaczyć, jakie panują tam warunki. Powinno się przy okazji dowiedzieć, jakie psy przyjmowane są do hotelu i jakie należy spełnić warunki np. niektóre obiekty nie przyjmują psów niewykastrowanych lub agresywnych. Twój pies powinien poznać przyszłych opiekunów i stopniowo rozpoczynać proces adaptacyjny. Ważne jest, aby ocenić stan hotelu oraz przeprowadzić krótką rozmowę z opiekunem. Brak takiej rozmowy powinien zapalić czerwoną lampkę, gdyż informacje i rady przekazywane przez właściciela są bezcenne. Bez nich hotel nie będzie w stanie poznać psychiki zwierzęcia, a co za tym idzie zapewnić mu najlepszej, możliwej opieki. Powinieneś opowiedzieć m.in. o tym, jakie zabawy najbardziej lubi Twój pies oraz co go uspokaja. W naszym hotelu dla psów w Poznaniu zawsze chcemy się jak najwięcej dowiedzieć o naszym gościu, dzięki czemu możemy później zapewnić mu jak najbardziej dogodne warunki pobytu. Najważniejszy jest komfort psa.

hotel dla psa cennik

Zapewnij swojemu psu znakomity wypoczynek!

Nie jesteś pewny, czy hotel dla psów to rozwiązanie dla Ciebie? Zastanawiasz się, jak znaleźć dobry hotel dla psa? Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na każde Twoje pytanie oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zdrowie, bezpieczeństwo i zadowolenie Twojego czworonoga to dla nas najwyższa wartość. Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego lub zadzwoń! Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Kadra hotelu dla psa w Poznaniu czeka na Ciebie i Twojego pupila! Pozwól nam się nim zająć pod Twoją nieobecność. Możesz być pewny, że po powrocie do domu twój pies będzie zadowolony, usatysfakcjonowany oraz szczęśliwy! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!