Hotel dla psów – cena za pobyt czworonoga

Pobyt

od 1 - 7 dni

80zł doba
Rezerwacja
Pobyt

od 8 dni i więcej

70zł doba
Rezerwacja

Cena za dobę obejmuje

 • Opiekę nad psem, zabawy, spacery, podawanie leków oraz zmianę opatrunków.
 • Doba hotelowa liczona jest od godziny przyjazdu do hotelu, do tej samej godziny dnia następnego. W przypadku przekroczenia czasu odbioru liczona jest kolejna doba hotelowa.
 • W przypadku opieki nad zwierzętami wymagającymi szczególnej dbałości i ostrożności (seniorzy, szczenięta, zwierzęta wymagające opieki medycznej, niepełnosprawne ruchowo) oraz w przypadku indywidualnych życzeń klienta cena ustalana jest indywidualnie, po szczegółowym wywiadzie.
 • Ze względu na konieczność zachowania odpowiedniego rytmu dnia, a zwłaszcza pór spacerów oraz posiłków przebywających u nas Gości, prosimy o punktualny przyjazd o umówionej godzinie.

Podane ceny zawierają podatek VAT.
Cena nie obejmuje kosztu karmy. Istnieje możliwość dostarczenia własnej karmy lub jej zakupu w hotelu.

Dodatkowo oferujemy

 • kąpiel psa 150 zł
 • wizyta u weterynarza (50zł + koszt wizyty)
 • pomoc w transporcie psów ( 1,5 zł / km).

Obowiązuje wcześniejsza, telefoniczna rezerwacja miejsc +48 515 046 469.
Usługi dodatkowe dotyczą wyłącznie psów przebywających w naszym hotelu.

hotel dla psów cena

Hotel dla psa – cennik

Do naszego hotelu dla psów zapraszamy wszystkie czworonogi z Poznania oraz okolic. Zapewniamy profesjonalną opiekę oraz masę miłości. Twój pies poczuje się u nas jak w domu, a po powrocie będzie szczęśliwy, zadowolony i spełniony!

Pobyt w hotelu kosztuje 80 zł/doba niezależnie od wielkości psa. Koszt pobytu w hotelu psów wyjątkowo agresywnych jest ustalany indywidualnie.  Doba hotelowa trwa 24h od godziny zakwaterowania pupila. Po upływie czasu rozpoczyna się kolejna doba hotelowa. W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość przedłużenia doby, należy jednak zgłaszać tego typu zapotrzebowanie w trakcie przyjęcia psa do hotelu.

Cena obejmuje:

 • pełną opiekę nad psem
 • oddzielne pomieszczenie dla psa, gdzie może spokojnie i bezpiecznie odpoczywać po zabawach lub porze karmienia
 • podawanie leków i zmianę opatrunków (gdy będzie taka potrzeba)
 • pieszczoty, głaskanie oraz przytulanie 🙂
 • duży i obszerny teren zielony do dyspozycji

Przy przyjęciu psa podpisywana jest umowa powierzenia pod opiekę. Oddając psa pod opiekę należy dostarczyć także jego ulubiony koc, książeczkę zdrowia ze wszystkimi aktualnymi szczepieniami i ew. wskazaniami lekarskimi, lekarstwa i opatrunki (jeżeli jest taka potrzeba) oraz karmę na czas pobytu.

hotel dla psów cennik
hotel dla psów poznań cennik

Warunki hotelu

Nasz hotel dla psów znajduje się w Poznaniu i jest przygotowany na przyjęcie psów małych, średnich oraz dużych. Przyjmujemy także psy agresywne, które są izolowane od pozostałych psów, dlatego nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego pupila. Nasi pracownicy są przeszkoleni, a praca z psami to ich wielka pasja. Duży ogród jest idealny do wybiegania i codziennych zabaw, a przytulny pokój będzie doskonały dla chwil relaksu i odpoczynku. Twój pies poczuje się w naszym hotelu dla psów jak w domu.

Rezerwacja

Miejsce w hotelu można zarezerwować telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego. Warto przed pierwszą wizytą odwiedzić hotel dla psa, aby przyśpieszyć późniejszy proces aklimatyzacji. Rezerwacji najlepiej dokonywać z odpowiednim wyprzedzeniem. Psy przyjmowane są w godzinach porannych oraz wieczornych. W szczególnych sytuacjach staramy się dopasować do możliwości czasowych opiekunów. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z naszym cennikiem i nie tylko – zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy tu dla Ciebie i Twojego pupila.

hotel dla psa cennik